Medlem

Som medlem i NCF kan du logge inn og få tilgang til mer informasjon på våre medlemssider. Er du ikke medlem, les om våre medlemsfordeler.

Ikke medlem? Som medlem i NCF får du

  • medlemsbladet glutenFRI fire ganger i året
  • omfattende og oppdatert informasjon
  • mulighet til å delta på arrangementer i fylkeslag over hele landet
  • egne tilbud til reduserte priser fra interessante aktører

Og ikke minst – du støtter en viktig sak!

Mer om medlemsfordeler

 

Medlemsbladet glutenFRI

glutenFRI 4-2019

  • Ny drakamp om grunnstønaden
  • Glutenfrie nyheter 2019
  • Tradisjonelle kaker til jul
  • Test gluteninnholdet hjemme
  • Forskning: Mye gluten kan gi mer cøliaki

NCF lokalt

Har du spørsmål om lokale arrangement, ta kontakt med fylkesleder. Du kan også finne informasjon på fylkeslagets Facebook-side.

Kurs

NCF arrangerer bake- og matkurs. I tillegg holder vi kurs om cøliaki og håndtering av glutenfri mat ved skoler/barnehager, spisesteder og for medisinsk personell. For mer informasjon, se her.
 

NCF Hedmark

Fylkesleder
Merete Mortensen
917 16 496
hedmark@ncf.no

Likepersonkoordinator
Laila N. Røyseng
957 39 782
lailaroeyseng@gmail.com

alt Facebook

NCF Oslo / Akershus

Fylkesleder 
Linn Kvalvik
997 52 124 
osloakershus@ncf.no

Likepersonkoordinator
Jan Erik Ottersen
906 93 038
jeotters@online.no

alt Facebook

NCF Østfold

Fylkesleder
Sissel Bjørntvedt
404 04 195
ostfold@ncf.no

alt Facebook

NCF Sogn og Fjordane

Fylkesleder / likepersonkoordinator
Liv Janne Bell Jonstad
909 80 067
sognogfjordane@ncf.no

NCF Hordaland

Fylkesleder
Berit Andreassen
995 05 494 
hordaland@ncf.no

Likepersonkoordinator
Gro Hege Eide Knutsen
913 58 963
gro.hege@bkkfiber.no

alt Facebook

NCF Rogaland

Fylkesleder
Eivind Grouleff
rogaland@ncf.no

alt Facebook

NCF Agder

Fylkesleder
Mona Gonsholt
995 45 563
agder@ncf.no

Likepersonkoordinator
Tone Sandnes Oksavik
909 85 052
tone_sandnes@hotmail.com

alt Facebook

NCF Telemark

Fylkesleder
Ailin Jetmundsen
464 46 063 
telemark@ncf.no

Likepersonkoordinator
Bibbi Rødø
901 78 802 
bibbi.rodo@sf-nett.no

alt Facebook

NCF Vestfold

Fylkesleder / likepersonkoordinator
Solrun Antonsen
986 14 110 
vestfold@ncf.no

alt Facebook

NCF Buskerud

Fylkesleder
Knut Nilsen
957 50 636
buskerud@ncf.no

alt Facebook

NCF Oppland

Fylkesleder / likepersonkoordinator
Siv M. Øverstad
oppland@ncf.no

alt Facebook

NCF Finnmark

Fylkesleder
Roger Slettås
482 41 861
finnmark@ncf.no

Likepersonkoordinator
Hanne Ulvang
970 28 609
ha-ulv@outlook.com

alt Facebook

NCF Troms

Fylkesleder
Anne Grete Pedersen
917 37 887
troms@ncf.no

Likepersonkoordinator
Ildri Olaisen
480 09 401
ildri.olaisen@gmail.com

alt Facebook

NCF Nordland

Fylkesleder
Sølvi Malmbekk
957 98 430
nordland@ncf.no

alt Facebook

NCF Trøndelag

Fylkesleder
Lisbeth Hansvold
920 84 441
trondelag@ncf.no

Likepersonkoordinator
Borghild Sem
976 58 823
borgsem@gmail.com

alt Facebook

NCF Møre og Romsdal

Fylkesleder
Venke Solem
975 28 583
moreogromsdal@ncf.no

Likepersonkoordinator
Turid-Iren Drønnesund
922 06 436
turidiren@hotmail.com

alt Facebook

Klikk på logoene for mer info