Fylkeslag

Kontakt ditt fylkeslag ved praktiske spørsmål om glutenfritt kosthold, lokale aktiviteter, tips for reiser og liknende. Våre lokale kontaktpersoner er frivillige medarbeidere (ulønnet), og er ofte enklest å få tak i på ettermiddager / kveldstid.

NCF Hedmark

Fylkesleder
Merete Mortensen
917 16 496
hedmark@ncf.no

Likepersonkoordinator
Laila N. Røyseng
957 39 782
lailaroeyseng@gmail.com

alt Facebook

NCF Oslo / Akershus

Fylkesleder 
Linn Kvalvik
997 52 124 
osloakershus@ncf.no

alt Facebook

NCF Østfold

Fylkesleder
Sissel Bjørntvedt
404 04 195
ostfold@ncf.no

alt Facebook

NCF Sogn og Fjordane

Fylkesleder / likepersonkoordinator
Liv Janne Bell Jonstad
909 80 067
sognogfjordane@ncf.no

NCF Hordaland

Fylkesleder
Berit Andreassen
995 05 494 
hordaland@ncf.no

Likepersonkoordinator
Gro Hege Eide Knutsen
913 58 963
gro.hege@bkkfiber.no

alt Facebook

NCF Rogaland

Fylkesleder
Eivind Grouleff
rogaland@ncf.no

alt Facebook

NCF Agder

Fylkesleder
Mona Gonsholt
995 45 563
agder@ncf.no

Likepersonkoordinator
Tone Sandnes Oksavik
909 85 052
tone_sandnes@hotmail.com

alt Facebook

NCF Telemark

Fylkesleder
Ailin Jetmundsen
464 46 063 
telemark@ncf.no

Likepersonkoordinator
Bibbi Rødø
901 78 802 
bibbi.rodo@sf-nett.no

alt Facebook

NCF Vestfold

Fylkesleder
Heidi Maurstad
976 15 606
vestfold@ncf.no

Likepersonkoordinator
Hege E. Hammersland
elisham@68@gmail.com

alt Facebook

NCF Buskerud

Fylkesleder
Knut Nilsen
957 50 636
buskerud@ncf.no

alt Facebook

NCF Oppland

Fylkesleder / likepersonkoordinator
Siv M. Øverstad
oppland@ncf.no

alt Facebook

NCF Finnmark

Fylkesleder
Roger Slettås
482 41 861
finnmark@ncf.no

Likepersonkoordinator
Hanne Ulvang
970 28 609
ha-ulv@outlook.com

alt Facebook

NCF Troms

Fylkesleder
Marthe Solveig Hanssen
412 33 648
troms@ncf.no

Likepersonkoordinator
Ildri Olaisen
480 09 401
ildri.olaisen@gmail.com

alt Facebook

NCF Nordland

Fylkesleder
Sølvi Malmbekk
957 98 430
nordland@ncf.no

alt Facebook

NCF Trøndelag

Fylkesleder
Lisbeth Hansvold
920 84 441
trondelag@ncf.no

Likepersonkoordinator
Borghild Sem
976 58 823
borgsem@gmail.com

alt Facebook

NCF Møre og Romsdal

Fylkesleder
Turid-Iren Drønnesund
922 06 436
moreogromsdal@ncf.no

Likepersonkoordinator
Turid-Iren Drønnesund
922 06 436
turidiren@hotmail.com

alt Facebook

Klikk på logoene for mer info