For_alle_1200x500.jpg

Lokale aktiviteter

Har du spørsmål om lokale arrangement, ta kontakt med fylkesleder. Du kan også finne info på fylkeslagets Facebook-side.

Kurs

NCF arrangerer bake- og matkurs. I tillegg holder vi kurs om cøliaki og håndtering av glutenfri mat ved skoler/barnehager, spisesteder og for medisinsk personell. For mer informasjon, se her.

NCF Hedmark

Fylkesleder
Merete Mortensen
917 16 496
hedmark@ncf.no

alt Facebook

NCF Oslo / Akershus

Fylkesleder 
Linn Kvalvik
997 52 124 
osloakershus@ncf.no

alt Facebook

NCF Østfold

Fylkesleder
Sissel Bjørntvedt
404 04 195
ostfold@ncf.no

alt Facebook

NCF Sogn og Fjordane

Fylkesleder
Liv Janne Bell Jonstad
909 80 067
sognogfjordane@ncf.no

NCF Hordaland

Fylkesleder
Berit Andreassen
995 05 494 
hordaland@ncf.no

alt Facebook

NCF Rogaland

Fylkesleder
Eivind Grouleff
rogaland@ncf.no

alt Facebook

NCF Agder

Fylkesleder
Mona Gonsholt
995 45 563
agder@ncf.no

alt Facebook

NCF Telemark

Fylkesleder
Ailin Jetmundsen
464 46 063 
telemark@ncf.no

alt Facebook

NCF Vestfold

Fylkesleder
Solrun Antonsen
986 14 110 
vestfold@ncf.no

alt Facebook

NCF Buskerud

Fylkesleder
Knut Nilsen
957 50 636
buskerud@ncf.no

alt Facebook

NCF Oppland

Fylkesleder
Siv M. Øverstad
oppland@ncf.no

alt Facebook

NCF Finnmark

Fylkesleder
Roger Slettås
482 41 861
finnmark@ncf.no

alt Facebook

NCF Troms

Fylkesleder
Anne Grete Pedersen
917 37 887
troms@ncf.no

alt Facebook

NCF Nordland

Fylkesleder
Sølvi Malmbekk
957 98 430
nordland@ncf.no

alt Facebook

NCF Trøndelag

Fylkesleder
Lisbeth Hansvold
920 84 441
trondelag@ncf.no

alt Facebook

NCF Møre og Romsdal

Fylkesleder
Venke Solem
975 28 583
moreogromsdal@ncf.no

alt Facebook

Klikk på logoene for mer info